numery alarmowe

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2020

Strona Główna / Aktualnosci / Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2020

W poniedziałek 4 maja 2020 roku o godz. 11.00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu, odbył się uroczysty apel z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka.

To wyjątkowe święto z uwagi na panującą pandemię odbyło się w gronie zmiany służbowej, funkcjonariuszy komendy oraz pracowników cywilnych. W trakcie uroczystości z okazji Dnia Strażaka odczytano życzenia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego PSP oraz Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Komendant Powiatowy PSP w trakcie swojego przemówienia podziękował funkcjonariuszom za ich poświęcenie i wkład jaki wnoszą w służbę w tym trudnym czasie. Na ręce obecnych złożył serdeczne życzenia dla wszystkich funkcjonariuszy i ich rodzin. W trakcie uroczystości odczytano wyciągi z rozkazów o mianowaniu na wyższe  stopnie służbowe.

Awansowani zostali:

na stopień brygadiera  - mł. bryg. Grzegorz Słota,


na stopień młodszego kapitana  – asp. Piotr Lewandowski, asp. Wojciech Patynowski,


na stopień aspiranta  – mł. asp. Sławomir Ciechanowicz,


na stopień starszego ogniomistrza  -  ogn. Janusz Garbicz, ogn. Piotr Wesołowski, ogn. Daniel Garncarz, ogn. Robert Głuszko, ogn. Tomasz Lasko, ogn. Zbigniew Nasiłowski, ogn. Gabriel Wypiorczyk-Miąsko


na stopień ogniomistrza -  mł. ogn. Andrzej Izak, mł. ogn. Piotr Jarosiński,


na stopień młodszego ogniomistrza i -  st. sekc. Krzysztof Bonarek, st. sekc. Tomasz Falkowski, st. sekc. Łukasz Gryciak, st. sekc. Mateusz Laska, st. sekc. Marcin Małysz-Gortych, st. sekc. Paweł Pikosz, st. sekc. Tomasz Stachnio, st. sekc. Bartłomiej Szatanek, st. sekc. Wiktor Zmarzlik.